Hotel Slunce

 
Hotel Slunce se nachází v královském městě Uherské Hradiště. Budova je jedinou dochovanou stavbou v renesančním stylu ve městě. V letech 2001 - 2003 prošla budova náročnou rekonstrukcí a modernizací.
 
V současnosti Vám tak můžeme nabídnout luxusní komfort v historických prostorách, které vytvářejí exkluzivní prostředí v samotném centru Uherského Hradiště.
 
 

Stylová restaurace

 

Disponuje kapacitou až 60 míst, tuto kapacitu je možné navýšit o další hotelové prostory. Je ideální možností k pořádání oslav či svatebních hostin.

 

Prostředí historického restaurantu je také ideálním místem k setkávání obchodních partnerů při banketních příležitostech.

 

V kuchyni dbáme na používání těch nejkvalitnějších a vždy čerstvých surovin a bio produktů.

Stylová restaurace 

 

Renesanční salonek

 

Pokud přemýšlíte o uspořádání menší soukromé oslavy, muůžeme Vám nabídnout privátní posezení v renesančním salonku v prvním patře hotelu.

Renesanční salónek 

Letní zahrádka

 

V teplých letních měsících může hotel nabídnout venkovní posezení v historickém srdci města na náměstí, kde je dle přízně počasí otevřena letní zahrádka. Neváhejte si vychutnat krásy léta u nás.

Letní zahrádka

Kavárna v pasáži Slunce

 

V prostorách pasáže Slunce Vám nabízíme příjemné posezení v naší hotelové kavárničce, která má dvě části. Jednou je nekuřácká část s dětským koutkem a druhou částí je kuřácká kavárna.

 

Konferenční místnost

 

Hotel disponuje také konferenční místností, která se nachází ve 4. patře, její kapacita je 35 míst.

 

Pro rezervaci pokojů vyplňtě prosím formulář, nebo nás kontaktujte.

 

Rezervační formulář

 

Jméno a Přijmení*
Název firmy
Datum příjezdu*
     
Datum odjezdu*
     
Typ pokoje*
Počet pokojů
Počet osob
Zvláštní přání hosta*
Vaše e-mail adresa*
Ověření e-mail adresy*
Telefon*


© Copyright 2014 - Hotel Slunce - Uherské hradiště