Svatební oslavy

 
Svatební den by měl být dnem, na který bude každý rád vzpomínat. Měl by to být den obklopený romantikou a úžasnou atmosférou.
 
Aby ve Vás svatba zanechala jen ty nejkrásnější vzpomínky, zajistíme pro Vás "svatbu na klíč", která obsahuje kompletní či částečný servis na profesionální úrovni a o vše se postráme za Vás.
 
Můžete si vybrat z různorodých služeb, které Vám budou nejvíce vyhovovat a společně tak tedy přiszpůsobit svatbu Vašim představám. Pokud nevyužijete náš kompletní svatební servis, můžete využít pouze zprostředkování našich služeb. 
 

 

      Náš osobní svatební servis zahrnuje:
  • Poradenství a konzultace: prodiskutujeme s Vámi všechny představy a přání a pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější alternativu.
  • Svatební gastronomie: sestavení gastronomického menu dle Vašich požadavků. 
  • Asistence při vyřizování dokumentů:  v případě snoubence nebo hostů z ciziny Vám poradíme při vyřizování dokumentů, zajistíme překladatele a tlumočníka obřadu. 
  • Sestavení předběžného rozpočtu: na základě Vašich představ, požadavků a jednotlivých služeb zpracujeme předběžný rozpočet, který vzájemnou diskusí upravíme do požadovaného stavu. V případě překročení Vám pomůžeme najít úspory.
  • Koordinace celé akce: předložíme a probereme s Vámi detailní harmonogram celé akce, aby vše dopadlo tak, jak má. Tedy dle Vašich představ. 

                                         

 

 

 


© Copyright 2014 - Hotel Slunce - Uherské hradiště